Naši partneři

Všichni dodavatelé, kteří s námi dlouhodobě spolupracují, jsou vysoce kvalifikovaní a jejich produkty a služby doporučujeme.

Máte-li zájem stát se naším partnerem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi rozšíříme portfólio spolupracujících společností při tvorbě našich produktů.

BARKOTEX PRAHA spol. s r.o.

Společnost BARKOTEX se zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Na českém trhu výhradně zastupuje výrobce celoplošných koberců i kobercových čtverců firmy Shaw Industries, Clayton Miller a Brintons.

Bramac střešní systémy spol. s r.o.

BRAMAC je v oblasti technologie výroby střešních tašek vedoucím podnikem. Jako dceřiná společnost velkého koncernu využívá know-how z celého světa a právě s ohledem na svou mezinárodnost je připravena vyjít vstříc jakýmkoliv požadavkům na architektonický vzhled.

EKO KOMÍNY, s.r.o.

Komínové systémy EKO jsou tuzemské certifikované systémy, které splňují aktuální požadavky na tepelnou a topenářskou techniku i na aktuální požadavky české i evropské legislativy.

Stavona, spol. s r.o.

Stavona byla založena v roce 1991 a řadí se k významným výrobcům stavebních otvorových výplní na trhu. Od počátku působí v oboru výroby oken, dvěří, výloh, zimních zahrad, posuvných stěn a rolet, včetně příslušenství (parapety, sítě proti hmyzu, žaluzie apod.).

SAPELI, a.s.

SAPELI je v současné době největší a tradicí nejstarší výrobce dýhovaných dveří a zárubní v České republice. Výrobky společnosti jsou vyráběny v různých evropských normách a mají své pevné místo na trzích v rámci Evropské unie.

Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Wienerberger je největším výrobcem pálených cihel na světě. Moderní cihlový systém POROTHERM spolehlivě splňuje všechny současné požadavky na stavební dílo nejen díky své moderní koncepci, ale také tisíciletími ověřeným vlastnostem cihelného střepu.

Saint Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Saint Gobain Construction Products CZ a.s, člen koncernu Saint-Gobain, výrobce a distributor zpracovávající surovinu (sklo, keramiku, plasty, litinu, atd.) na moderní produkty každodenního života má v ČR dvacetiletou tradici. Všechny produkty prvotřídní kvality, od sádrokartonových a sádrovláknitých systémů až po jemné omítky a stěrky pro interiéry, jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných přírodních surovin.

Saint-Gobain Costruction Products CZ a.s., Divize Isover

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Isover je výrobcem tepelných, akustických a protipožárních izolací, která sídlí ve východočeských Častolovicích. Společnost Isover je nejvýznamnějším výrobcem izolačních materiálů, jednička na českém trhu. Od 1. ledna 1996 je součástí francouzského koncernu SAINT-GOBAIN, divize ISOVER s vynikající vývojovou základnou. Od 1.1.2010 Isover nabízí i výrobky z expandovaného polystyrenu a stal se tak firmou nabízející na českém trhu nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejlepší kvalitě.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Weber

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

High.CZ

Firma High.CZ zajišťuje full service služby v oblastech reklamy a PR. Kvalifikovaní odborníci na reklamní řešení, komplexní internetové služby a PR Vám zajistí veškerou prezentaci Vaší společnosti.